1-й асистент: Єкатерина Кожуріна (Кривий Ріг)
2-й асистент: Олексій Гавеля (Кривий Ріг)
4-й арбітр: Олексій Москаленко (Кривий Ріг)
Першість U-19. 03 жовтня 2012 року, 11 тур
Кількість глядачів / Температура / Оцінка поля:
100 / + 23 С / 4

ЗВІТ

8

Криворізька команда провела чи не найгірший матч за весь сезон, програвши суперникові на власному майданчику - 0:3.
В кривбасівців майже нічого не виходило на футбольному полі, було мало конструктивних дій, гравці припускались грубих помилок, діючи на полі розрізнено та з великим відсотком ігрового браку.
Гості ж провели матч в свою силу, продемонструвавши зіграність, мобільність та видовищність. Й, напевне, могли виграти з більшим рахунком, якби не впевнена гра Германа Горового – чи не єдиного гравця в складі «Кривбасу», до якого не можна пред’явити претензії.
Рахунок було відкрито на 34-й хвилині матчу, коли в своєму власному штрафному майданчику помилився Владислав Єршов, дозволивши «обікрасти» себе, а потім й «заваливши» суперника. Пенальті чітко реалізував капітан «Карпат» Тарас Завійський.
В другому таймі гра проходила в тому ж ключі, що в першій половині матчу. Кривбасівці ніяк не могли налагодити конструктивних дій, гості ж грали спокійно, активно, розігруючи комбінації та створюючи гольові моменти.
На 76-й хвилині рахунок було подвоєно. Володимир Кочмола помилився в передачі, віддавши м’яча супернику в кількох метрах від лінії штрафного майданчика. Микола Ковталюк сповна скористався цим "подарунком", обіграв захисника та воротаря й провів другий гол у ворота «Кривбасу».
«Добив» господарів Ігор Поручинський, який ударом з кута воротарського майданчика відправив м’яча у дальній кут воріт Горового. Сталося це на 86-й хвилині матчу.
Кривбасівці ще за інерцією намагались атакувати, але їхні удари не складали труднощів для воротаря львівської команди.
«Кривбас»: Горовой-к, Мороз (Сорока, 54), Гарічев (Бурман, 67), Сулімовський, Пронак (Лівінський, 46), Єршов (Богомолов, 63), Берест, Сокол (В.Кочмола, 68), Цехмістер, Шейка (Ширшов, 77), Янюк
«Карпати»: Нагірний, Дударенко, Маркович (Білоус, 89), Бухта, Верещак (Кошка, 89), Савошко (Поручинський, 80), Завійський-к (Токар, 90+3), Яструб, Дзядикевич (Ковталюк, 75), Павлов (Дронський, 86), Вільчинський.